KROK ZA KROKEM 1.TŘÍDOU STARTUJEME

Chcete být mezi prvními
kdo se o spuštění dozví?

Zadejte svůj email
a my vám dáme vědět
.

CO NABÍZÍME

První třída pod lupou

První třída, první rok školy, první ...Pro Vás nové, pro nás další první... Pomůžeme Vám svými zkušenostmi. My i naše děti potřebují jistoty. Pomůžeme Vám k jistotě, že se učíte s dítětem správně.

Budete vědět

jak být ráno v pohodě? jak na přípravu do školy? Kde tu úlohu psát? Když víme, že to co děláme je správné, uklidníme sami sebe. ten klid a pohoda se přenese i na naše dítě. Vědět a být si jistý, přesně toto chceme i pro Vás.

Budeme si povídat

Kdyby mi tak někdo poradil, tak tohle si už neřeknete. Všechny informace na jednom místě. Bez dlouhého čekání. Nevíte, jak vysvětlit domácí úkol? Napíšete na uzavřenou skupinu. Sdílení radostí i starostí.

Podíváme se na radosti a starosti první třídy

Podrobné a jasné informace o první třídě. Vše, co budete potřebovat, krok za krokem. Domácí rádce pro Vás. Naše děti chodí do školy s radostí. Jak to děláme? Moje dcerka je v první třídě. Co prožívám, jako matka? Jak řeším situace, které přicházejí? To vše a mnohem více. Kurz vznikl, jako odpověď na Vaše dotazy ohledně první třídy. Ranní vstávání, chystání aktovky, psaní domácích úkolů. Nic nevynecháme, na Vaše individuální problémy se budete moci zeptat. Budeme s Vámi.

Pojďte do toho a mějte první třídu v pohodě!