CHCETE MÍT SPOKOJENÉHO PRVŇÁČKA?

Unikátní online rádce, jak zvládnout první třídu vašeho dítěte s lehkostí a v pohodě.

Ukázkový týden

ZDARMA

 • UČENÍM NEZABIJETE celé odpoledne
 • Procvičování, které děti nadchne
 • Sblížíte se s dětmi a nebudete bojovat u přípravy do školy
 • Zaměříte se na to podstatné

Zadejte do formuláře svou emailovou adresu a klikněte na tlačítko Vstoupit ZDARMA. Pak už jen sledujte svou emailovou schránku, do které vám zašleme odkazy na ukázkové lekce.

ONLINE KURZ PRO VŠECHNY RODIČE, kteří si občas pomyslí:

,,Sakra, já se nechci furt doma učit s dítětem! Ale musím…”

,,Hm, na učení jsem měkota, stres a začnu řvát…”

,,Potřebuji se učit doma s dítětem, psát domácí úkoly, ale JAK to k sakru všechno propojit s domácností a mými koníčky a zájmy? A ještě k tomu dobře??”

,,Už mám po krk všech těch chytrých rad, co musím vše udělat a koupit na procvičování! Vždyť to musí jít jednodušeji a levněji!”

 

Vyzkoušejte si v klidu domova učení zábavně!

JASNÁ CESTA PRO VŠECHNY RODIČE, KTEŘÍ chtějí slyšet od druhých:

 • Jak to, že MÁŠ ZASE ČAS CHODIT CVIČIT? Takhle si tě nepamatuju!! WOW!”

 • ,,A můžeš mi poradit, jak to čtení doma procvičuješ?  Malého ten nápad, co jsi mi  poradila, taky bavil a u toho jsem ještě udělala palačinky na večeři! To jsem vůbec nečekala…?”

 • ,,Víte, znám Vaše dítě, ale na Vás nikdo nemá! Vždycky, když vidím, jak se malé věnujete jsem ráda, že mám takové rodiče ve třídě.”

 • ,,Asi jste studovaní učitelé, že to s Vašim dítětem umíte tak dobře procvičit. … ”

Začněte s námi HNED TEĎ, pokud řešíte s vaším synem nebo dcerou jak:

 • 1
  správně držet tužku
 • 2
  se připravit na první diktát
 • 3
  jednoduše natrénovat psaní číslic
 • 4
  zařídit pracovní prostor pro domácí úkoly

Zadejte do formuláře svou emailovou adresu a klikněte na tlačítko Vstoupit ZDARMA. Pak už jen sledujte svou emailovou schránku, do které vám zašleme odkazy na ukázkové lekce.

Aničku procvičování baví.

Marie, maminka

Hry si upravím pro různý věk dětí. Tvořivé a inspirující.

J. H.Bsc Open, Londýn

S manželkou jsme rádi, že kurz máme.

Luboš, tatínek

Učíme se a přitom tím zabavím obě děti. 

Mgr. Bára Paulíková

Prožijte školní rok v pohodě s Abecedou prvňáka!

Co ZÍSKÁTE díky ukázkovému týdnu?

 • 1
  "Mami, už držím tužku správně!"
  Jak má držet tužku a pastelku levák a pravák? Správný úchop je základ úspěchu při psaní. Prozradíme Vám, jak na to, aby Vaše dítě u psaní nebolela ruka a tak ho víc bavilo.
 • 2
  Diktát je strašák, ale Vy ho zvládnete
  Víte, že se s dítětem můžete doma v klidu připravit i na první diktát? Vyzkoušejte diktát s razítkem. Naučte hravě děti rozlišovat dlouhé a krátké hlásky. Praktická šablonka na diktát ke stažení!
 • 3
  Psaní číslic krok za krokem
  Jak postupovat při nácviku psaní číslic? Jak psát číslice uvolněnou rukou? Jednoduchý tip a užitečná předloha, který využijete nejen u psaní číslic. Navíc kartičky ke stažení.
 • 4
  Psací stůl jako pomocník prvňáčka
  Jak to zařídit, aby při psaní domácích úkolů vše probíhalo hladce a bez stresu? Jak správně umístit stůl a potřebné vybavení na stole? Podívejte se, co se osvědčilo rodičům úspěšných prvňáčků.

Jak jsou SPOKOJENI ostatní rodiče prvňáčků

Nic nemusím vymýšlet a stačí mi obal od vajíček a probereme tím pozornost i matematiku. Využiji vše co mám doma, uvařím večeři a tím se učím s Jakubem. Námětů je tam mnoho. Jakuba to hravé učení baví.

IvetaMaminka

Slabikové kartičky jsme si jako rodina velmi oblíbili. Můj 8letý syn má rád především skládání slov ze slabik a přebíjenou, kdy se kartička nechána 2 vteřiny přečíst a poté se otočí rubovou stranou. Vřele doporučuji.

Mgr. Lucia Vincourová

Používám náměty s druhákem, čtení jí nejde a tak hravě procvičujeme.Nevěděla jsem jak na to, ale z videa to jde pochopit dobře. S radostí píšu, funguje to. Sofinku to baví a ztrácí strach ze čtení. Budeme dál pokračovat.

Marcelaúčetní

Děkuji za důležité informace pro mě - např. co způsobuje zvyšování obtížnosti při psaní - zmenšování velikosti, odebírání opěrných bodů, stejná velikost tvarů, střídání velikosti tvarů, střídání tvarů. Díky tomu jsem si uvědomila, co jsem např. po dětech chtěla, jak jsem si pro ně některé materiály připravila aniž bych věděla, že je to nelogické, zbytečně obtížně a přeskakující určitý postup ... ještě že jsem prohlédla vaše videa dopředu a poučila se:) díky moc.

Vlasta Sekaninovámaminka, učitelka

Líbí se mu sčítání do 10 s kostičkami. Již po 14 dnech vidíme pokrok, ale musíme psát i na papír denně stránku sčítání odčítání. Trochu se nám pletou znaménka, tak syn počítá na prstech. Udělá jeden příklad a napadne ho myšlenka a začne povídat, za chvíli zase druhý příklad a zase myšlenka nebo si začne mezitím hrát a dělá auto. Ještě že mám pevné nervy a nechám ho vždy chvíli odpočinout a jedeme dál. Ve škole má samé jedničky. Děkuji za rady.

Alča O.maminka prvňáčka

Marie: "Procvičování s kurzem? Žádné slzy a přemlouvání, ale samé těšení!"

Učení bylo mučení. A už není. Pracovali jste s námi dlouho a Vaše tipy a náměty obohatili nejen naše učení, ale i rodinný život.

Martina Slováková

Toníka učím v domácí škole. Měl těžký start do života, cvičení Vojtovy metody, rehabilitace a škola do toho nezapadala. Toník je chytrý kluk, ale problémy co má ho limitují. Moje vzdělání probíhalo za komunismu a to jsme jen seděli a do učebnice hleděli. Takto jsem syna vzdělávat nechtěla. Tipy a náměty na hravé učení byly skvělé. Na učení jsme se těšili oba. Dobré bylo, že tou hrou s učením byl vlastně samostatnější a já stihla více věcí udělat. Díky za náměty a vedení našeho rodinného učení. Neřešíte jen tvary písmen, ale naše rodinné tvarování vedete k pohodě, pochopení a lásce. Moc děkuji za vše.

Maminka Lenka

Proč právě VY A MY to spolu zvládnem?

Začněte s námi HNED TEĎ, pokud řešíte s vaším synem nebo dcerou jak:

 • 1
  správně držet tužku
 • 2
  se připravit na první diktát
 • 3
  jednoduše natrénovat psaní číslic
 • 4
  zařídit pracovní prostor pro domácí úkoly

Zadejte do formuláře svou emailovou adresu a klikněte na tlačítko Vstoupit ZDARMA. Pak už jen sledujte svou emailovou schránku, do které vám zašleme odkazy na ukázkové lekce.

Milada Smutná
Milada Smutná

Jako expertka na grafomotoriku a speciální pedagožka se zahraničním vzděláním vedu děti a jejich rodiče k radosti ze vzdělávání. Vždy nadchnu dítě k tomu, aby hledalo své dobré stránky a pouštělo se i do věcí, kterých se obává. Pro každé dítě vytvářím individuální plán sebe rozvoje, stanovuji kombinaci postupů, metody a pomůcek přímo na míru pro jeho nejrychlejší posun vpřed. Učím léty praxe ověřené tipy a rady, jak překonat školní strach a neúspěch.

Ludmila Leinweberová
Ludmila Leinweberová

Vím, jak stres a problém se soustředěním působí na školní práci a výkon nejen dětí, ale i nás dospělých. Poznatky z neuroterapie a fungování našeho mozku mne velmi ovlivnily i v mé pedagogické práci. Znám důležité principy, které mají vliv na naše učení, paměť i míru stresu. Stovky hodin zkoumání fungování mozku a měření na lékařských přístrojích mne naučily vidět širší rámec problémů. Své vědomosti předávám dál, aby pohoda a klid zavládly i u Vás.

TEĎ JEDNODUŠE 🙂

Díky propojení nejnovějších neurovědeckých výzkumů, systémů školní výuky a osvědčených metod víme, jak i vašemu dítěti co nejvíce zjednodušit jeho cestu za poznáním.

Položte si teď otázku:

Chcete i vy u vás doma se svým dítětem prožívat
klidnou a pohodovou přípravu do školy
bez zbytečného stresu?

Ano, chci vstoupit