Webové stránky jsou součástí projektu Active Brain

O nás

Jsme kamarádky, máme rády pohodu a klid. Učíme se být laskavé a vstřícné maminky a vytvářet rodinnou pohodu. Obě máme dvě děti. Spektrum problémů, které řešíme, je pestré a umíme hledat cesty jak na ně. Mnoho let spolu vedeme pedagogickou poradnu. Otevíráme prostor pro rodiče a vedeme je k radostnému a vědomému rodičovství.

Cestou praktických workshopů učíme, jak proměnit teorii o výchově a vzdělání v praxi.

A to nás nesmírně baví.

Milada Smutná

Jak to mají učitelky? Však víte: “Samé prázdniny!” A jak to mám já? Tvrdila jsem, že nebudu učitelkou. Chtěla jsem být malířkou. A vida! Jsem učitelkou. Již v průběhu studií jsem si uvědomovala, že "běžná" škola asi nebude moje parketa. Na praxích a stážích v zahraničí jsem žasla, co vše je v pedagogice možné. Bylo to o hledání cest pro každé to jednotlivé dítě a to mě nadchlo! … A tak putuji speciální pedagogikou s radostí již přes 20 let ….. Jo, a prázdniny vlastně nemám, protože děti mám kolem sebe neustále ... Podělím se s Vámi o své zkušenosti a naučím Vás, jak proměnit šedé školní dny v radost a pohodu z učení.
Otevírám dveře rodičům, učitelům, studentům …. zkrátka všem, kdo se zajímají o děti a jejich cestičky.

Ludmila Leinweberová

Vím, že jako „prvňačka“ zrovna nevypadám, ale věřte mi, myslím to vážně. JSEM V PRVNÍ TŘÍDĚ asi tak po … desáté - sama jsem úspěšně absolvovala (nejen) první třídu - první ročník na střední škole - prvák na vysoké škole pedagogické - elementarista - učení na prvním stupni - prvák na další vysoké, tentokrát speciální pedagogika - roztřesená první, coby třídní učitelka dvaceti broučků - opět první, již klidnější třídní učitelka - zkušenosti mi dodaly klidu - stresová první, když šel starší syn poprvé do školy - první rok v domácí škole - od synovy druhé třídy - učil se doma celkem pět krásných let - vědychtivá první ve studiu neuroterapie - věda o práci a ovlivnění mozku NYNÍ PRVNÍ moje dcera nastoupila do PRVNÍ třídy …. A CO VÍC? Jsem v pohodě. Podívejte se, jaké tipy a triky používáme.

Reference

Podívejte se, jak naši práci hodnotí rodiče.