Webové stránky jsou součástí projektu Active Brain

Procvičování češtiny a matematiky stručný tip – nejen pro prvňáky

český jazyk a matematika Leinweberová procvičování

Množí se dotazy na procvičování českého jazyka a matematiky. Toto je odkaz na stránky nejen pro prvňáky. Výborné stránky k procvičování jsou zde.

Zde je skvělé, že se dítě zaregistruje a vy vidíte kolik cvičení, v jakém čase a úspěšnosti udělalo. Výborné procvičování. Můžete volit i opakovací učivo nejen z daného ročníku. Pokud dítě udělá chybu má tam vysvětlení jevu – hned u dané chyby. Takže se nedozví jen o počtu chyb – to je k ničemu (skoro), ale učí se s tím pracovat.

U dětí aspoň v první třídě, bych vřele doporučila větší dohled. Já to používám pro prvňačku a šesťáka. Jsem moc spokojená. Zvláště u dětí v první třídě nezapomeňte, že tužka a papír nenahradí osahání si a prožití všech dostupných jevů.  Náměty najdete na Školák TV .

Připravujeme další podrobný návod k matematice a čtení. Jak na to nejen v našem online kurzu. Pokud máte dotazy k učivu a pocit, že všichni nemusí vědět vše pište na milada@activebrain.cz – co nejdříve se Vám ozveme. Víme, že existuje hravá cesta.

Ludmila Leinweberová
Je speciální pedagog a specialistka na fungování lidského mozku. Zabývá se vlivem mozku na zlepšení školních výkonů i vyrovnanějšího chování. Je trenér paměti, nalézá často nečekané cesty a způsoby pro její zlepšení. Učí děti i dospělé lépe pochopit sebe samé a stát se odolnějšími vůči stresu.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů