Věnujte dárkový poukaz na online kurz

Abeceda prvňáka

Příští školní rok 2016/2017

Co obdarovanému kurz přinese?

 • 1
  Dítě, které se rádo učí
  Představte si, že za pár týdnů si na otázku, jak jdou doma úkoly, odpovíte: "Je to v pohodě, za chvilku to máme. Ještě jsem zavedla každý den hravé opáčko a na to se malý těší už od rána."
 • 2
  Aby doma nebylo bojiště
  Nabízíme cestu, abyste si, až budete příště mluvit s přáteli a budete poslouchat jejich hororové story se školou, mohli v sobě říci: " To jsem ráda, že toto už řešit nemusím."
 • 3
  Nejlepší základ do života
  Na cestě životem není pouze jeden učitel. Vy jste první učitelé svých dětí. Naučíme Vás, jak děti provázet i ve školních letech a jak získat jistotu, že jste jim dali ten nejlepší základ do života.
Učení bylo mučení. A už není. Pracovali jste s námi dlouho a Vaše tipy a náměty obohatili nejen naše učení, ale i rodinný život.
Martina Slováková
Moje vnučka šla do školy s odkladem. Měli jsme strach. Vnučce jsem koupil nejen aktovku, ale i možnost pro dceru vše zvládnout. Dcera má radost z pokroku malé a já jako děda vím, že jsem ji dal do života to nejlepší. Klidnou mámu, která ví, kde se zeptat a jak s malou pracovat. Učení ji baví a na hravé chvilky se školou si s ní troufnu i já. Díky za stručná a jasná videa i pro dědu!
BobanDěda
Přineslo to prospěch nejen Nelince, ale i nám, rodičům, ve směru výchovy. Naučili jsme se jak společně komunikovat a řešit denní situace. Velice rádi jsme k vám chodili a Nelinka se vždy těšila.
Černá MilenaMaminka

Potřebujete pomoc?

Pokud máte dotaz, nebo si jen s něčím nevíte rady,
tak nám napište na podpora@activebrain.cz nebo volejte Mgr. Milada Smutná 604 664 599.

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.