Webové stránky jsou součástí projektu Active Brain

Čtení s vykrajovátky

cteni s vyktrajovatky

Čtení je hračka! Myslíte si to taky?

A co když dětem čtení nejde? Co s tím?

Máme pro Vás jednu OVĚŘENOU radu. A tak zní: „Buďte krativní!“

Co to znamená? Dělejte věci neobvykle. Možná často čtete s dětmi u stolu, tak si pro změnu sedněte do křesla (chápu, že to není pro začínající čtenáře to nej.. protože se slabikář klátí a neleží na stole, ale to věc jiná :)) Teď nám jde o to, aby se dítě více naladilo, pobavilo a uvolnila se atmosféra u čtení.

A takový jeden zábavný, kreativní tip, který povzbudí děti ke čtení, Vám dnes posíláme. Je to čtení s vykrajovátky na cukroví.

Stáhnout si jej můžete v tomto odkazu

Čtení s vykrajovátky

Přejeme Vám, ať si aktivitu s vykrajovátky užijete a budeme rádi, když nám dáte vědět, jak se Vám to líbilo.

A pokud na to učení nechcete být sami, tak se spojte s naším průvodcem školním rokem, on-line kurzem Abeceda prvňáka. Ten napoví, jak hravě na učení po celý rok.  A co Vás v Abecedě prvňáka čeká? Na to se můžete podívat v naší ukázkové lekci. Račte vstoupit.

 

Ukázková lekce ZDARMA

A kdyby cokoliv, tak víte, že jsme tu s Vámi na e-mailu: poradna@activebrain.cz nebo také na skypu, kdybyste se chtěli zeptat na věci kolem školy. Krásné dny 🙂

Uložit

Uložit

Uložit

Ludmila Leinweberová
Je speciální pedagog a specialistka na fungování lidského mozku. Zabývá se vlivem mozku na zlepšení školních výkonů i vyrovnanějšího chování. Je trenér paměti, nalézá často nečekané cesty a způsoby pro její zlepšení. Učí děti i dospělé lépe pochopit sebe samé a stát se odolnějšími vůči stresu.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů