Abeceda prvňáka - dobré základy na celý život. Učení, které děti baví a rodičům šetří čas a nervy.

Objednávka kurzu: Abeceda prvňáka 

Objednat nyní za akční cenu:

Pokud zjistíte, že kurz nenaplňuje vaše očekávání, stačí nám do 90 dnů od zakoupení napsat a my vám vrátíme všechny peníze!

Nemáte co ztratit, můžete jen získat!


ZABEZPEČENÁ PLATBA

Vaše platba je zabezpečena a probíhá přes ověřenou platební bránu GoPay.


MÁTE DOTAZ?

Máte dotaz, nebo si s něčím nevíte rady? Pište na podpora@activebrain.cz nebo volejte Mgr. Milada Smutná 735 076 569.


Po včerejší webináři jsem plná energie. Rozdávala jsem ji plnými hrstmi své kolegyni, která začala být poslední dobou velmi pesimistická. Samozřejmě, že i s mými druháčky byl den prima. Nálada učitele je velmi nakažlivá 😊. Dnešek se opět povedl. Už se vůbec nebojím na schůzku budoucích prvňáčků, ikdyž vím, že tam určitě budou opět 2 ADHD děti. Asi jsem na ně magnet 😊. S vámi jsem se ale nějak přestala bát. Plno věcí vím, ale včerejší opakování v rámci semináře mi zase osvěžilo paměť. Děkuji i za nové poznatky, které mi pomohly dát další věci do souvislostí. Pořád se učím 😊 a stále víc mě problémové děti zajímají. Už se moc těším na příští týden. Přeji krásný, pohodový den všem a děkuji za vaši práci.
Mgr. Lenka Boudnáučitelka ZŠ
Vážená Lído, Milado moc děkuji z a webináře, jsem nadšená a s čistým svědomím vám (oběma) musím říct že to byly nejlepší kurzy kterými jsem kdy prošla. Čerpala jsem jako matka čtyř dětí (někdy je to náročnější než plná třída), i jako asistenktka pedagoga. Mnoho tipů jsem již vyzkoušla, na další si brousím zuby. Moc se těším na další setkávání se s vámi alespoň přes obrazovku notebooku a doufám že se za vámi do Brna někdy vypravím osobně 🙂 S poděkováním za váš čas který jste nám věnovaly.
Kateřina Kempnáasistentka