Abeceda prvňáka

ABECEDA PRVŇÁKA

Ukázkový týden

ZDARMA

Vyzkoušejte si v klidu domova učení zábavně!

Začněte s námi HNED TEĎ, pokud řešíte s vaším synem nebo dcerou jak:

 • 1
  správně držet tužku
 • 2
  se připravit na první diktát
 • 3
  jednoduše natrénovat psaní číslic
 • 4
  zařídit pracovní prostor pro domácí úkoly

Zadejte do formuláře svou emailovou adresu a klikněte na tlačítko Vstoupit ZDARMA. Pak už jen sledujte svou emailovou schránku, do které vám zašleme odkazy na ukázkové lekce.

Prožijte školní rok v pohodě s Abecedou prvňáka!

Co ZÍSKÁTE díky ukázkovému týdnu?

 • 1
  "Mami, už držím tužku správně!"
  Jak má držet tužku a pastelku levák a pravák? Správný úchop je základ úspěchu při psaní. Prozradíme Vám, jak na to, aby Vaše dítě u psaní nebolela ruka a tak ho víc bavilo.
 • 2
  Diktát je strašák, ale Vy ho zvládnete
  Víte, že se s dítětem můžete doma v klidu připravit i na první diktát? Vyzkoušejte diktát s razítkem. Naučte hravě děti rozlišovat dlouhé a krátké hlásky. Praktická šablonka na diktát ke stažení!
prvn třída
 • 3
  Psaní číslic krok za krokem
  Jak postupovat při nácviku psaní číslic? Jak psát číslice uvolněnou rukou? Jednoduchý tip a užitečná předloha, který využijete nejen u psaní číslic. Navíc kartičky ke stažení.
 • 4
  Psací stůl jako pomocník prvňáčka
  Jak to zařídit, aby při psaní domácích úkolů vše probíhalo hladce a bez stresu? Jak správně umístit stůl a potřebné vybavení na stole? Podívejte se, co se osvědčilo rodičům úspěšných prvňáčků.

Jak jsou SPOKOJENI ostatní rodiče prvňáčků

Marie: "Procvičování s kurzem? Žádné slzy a přemlouvání, ale samé těšení!"

Učení bylo mučení. A už není. Pracovali jste s námi dlouho a Vaše tipy a náměty obohatili nejen naše učení, ale i rodinný život.

Martina Slováková

Toníka jsem učila mnoho let doma v domácí škole. Měl těžký start do života, cvičení Vojtovy metody, rehabilitace a škola do toho nezapadala. Toník je chytrý kluk, ale problémy co má ho limitují. Moje vzdělání probíhalo za komunismu a to jsme jen seděli a do učebnice hleděli. Takto jsem syna vzdělávat nechtěla. Tipy a náměty na hravé učení byly skvělé. Na učení jsme se těšili oba. Dobré bylo, že tou hrou s učením byl vlastně samostatnější a já stihla více věcí udělat. Díky za náměty a vedení našeho rodinného učení. Neřešíte jen tvary písmen, ale naše rodinné tvarování vedete k pohodě, pochopení a lásce. Moc děkuji za vše.

Maminka Lenka

Proč právě VY A MY to spolu zvládnem?

Milada Smutná
Milada Smutná

Jako expertka na grafomotoriku a speciální pedagožka se zahraničním vzděláním vedu děti a jejich rodiče k radosti ze vzdělávání. Vždy nadchnu dítě k tomu, aby hledalo své dobré stránky a pouštělo se i do věcí, kterých se obává. Pro každé dítě vytvářím individuální plán sebe rozvoje, stanovuji kombinaci postupů, metody a pomůcek přímo na míru pro jeho nejrychlejší posun vpřed. Učím léty praxe ověřené tipy a rady, jak překonat školní strach a neúspěch.

Ludmila Leinweberová
Ludmila Leinweberová

Vím, jak stres a problém se soustředěním působí na školní práci a výkon nejen dětí, ale i nás dospělých. Poznatky z neuroterapie a fungování našeho mozku mne velmi ovlivnily i v mé pedagogické práci. Znám důležité principy, které mají vliv na naše učení, paměť i míru stresu. Stovky hodin zkoumání fungování mozku a měření na lékařských přístrojích mne naučily vidět širší rámec problémů. Své vědomosti předávám dál, aby pohoda a klid zavládly i u Vás.

TEĎ JEDNODUŠE 🙂

Díky propojení nejnovějších neurovědeckých výzkumů, systémů školní výuky a osvědčených metod víme, jak i vašemu dítěti co nejvíce zjednodušit jeho cestu za poznáním.

Položte si teď otázku:

Chcete i vy u vás doma se svým dítětem prožívat
klidnou a pohodovou přípravu do školy
bez zbytečného stresu?

Ano, chci vstoupit